Prodej pozemku pro bydlení, 1427 m2, Hýskov

Cena 2 568 600 Kč
za nemovitost
Adresa Nad Sokolovnou, Hýskov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 401419
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1427

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavební parcely v Hýskově, okr. Beroun o výměře 1427m² ve velmi pěkné lokalitě obce. V současné době probíhá kompletní zasíťování parcel (kanalizace, voda, plyn, elektřina). Praha 25 km, 20 min.

Cena 1.800-,Kč/m²

Pozemek je v jihovýchodní části rovinaté s velmi mírným severovýchodním stoupáním směrem k ulici Kladenská. Severozápadní část je svažitého charakteru se stoupáním k ulici Kladenská. V jižní části řešeného území navazuje na stávající zástavbu samostatných rodinných domů, kde se napojuje na ulici Nad Sokolovnou a Zahradní. Většinu plochy zaujímá volná nezastavěná plocha zemědělských pozemků. Ostatní plochy v jihovýchodní části řešeného území se nacházejí v areálu bývalého zemědělského družstva, tento areál bude částečně restrukturalizován na stavební pozemky. Objekty v tomto areálu budou adaptovány na domov pro seniory s centrální kuchyní a jídelnou, školu a školku a dále pak na bytový dům.

V zájmovém území řešené lokality jsou evidovány záměry na výstavbu samostatných rodinných domů a to zejména v návaznosti na zastavěné území v jižní a východní části lokality. Uvnitř řešené lokality jsou v těžišti na křížení nových komunikací navrženy plochy veřejné zeleně určené zejména pro krátkodobou rekreaci obyvatel nového obytného území. Tyto plochy zeleně je vhodné postupně vybavit alespoň základním městským mobiliářem, jako např. parkovými lavičkami, odpadkovými koši, stojany na kola, případně i dětským pískovištěm nebo malou herní sestavou, stromovou a keřovou zelení, veřejným osvětlením.

Součástí této lokality budou i objekty občanské vybavenosti a hromadného bydlení. Ev. číslo: 577813.

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist