Prodej pozemku pro bydlení, 1380 m2, Týnec

Cena 590 000 Kč
za nemovitost , včetně provize
Poznámka Cena včetně poplatku a právního servisu RK.
Adresa Týnec
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 454997
ID zakázky 049007
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku (m2) 1380
Doprava Vlak, Silnice, MHD
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji nádherný stavební pozemek o rozloze 1 380 m, který se nachází v trvale se rozvíjející části obce Týnec u Klatov.
Pozemek je vybaven kompletní infrastrukturou, včetně příjezdové komunikace. Pozemek je podle stávajícího územního plánu pro obec Týnec určený k výstavbě rodinných domů. Na hranici pozemku je zaveden vodovod, 220/380 V a obecní kanalizace. Z hlediska turismu je výhodou obce její geografická poloha, dobrá nabídka venkovské turistiky ve vazbě na regionální specifické atributy (houbaření, folklór) či nabídka značených turistických tras (včetně cyklostezek). Lokalita leží na okraji města Klatov s krásným výhledem na předhůří Šumavy a zároveň na dominantu Klatov. Dominantami TÝNCE jsou čtyřicetimetrová věž kostela z druhé poloviny 17. století. TÝNEC s kostelem, hrobkou Kolowratů a zámkem je viditelný z dalekého okolí a je cílem mnoha návštěvníků a turistů .
Vzhledem k umístění tohoto pozemku v těsné blízkosti přírody a nádherného výhledu na Šumavu koupi této parcely zcela doporučuji. V případě zájmu lze zajistit financování formou úvěru, nebo hypotéky, kdy financování Vám rádi zdarma zprostředkuje za velice dobrých podmínek. Nutno vidět ! Více informací u RK Pozemky pro bydlení Týnec na prodej

Mapa

TOPlist