PrtSc3

Prodej pozemku pro bydlení, 1164 m2, Božanov

Cena 245 000 Kč
za nemovitost
Adresa Božanov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 356173
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1164

Makléř

Daniel Denygr Daniel Denygr E : denygr@reality11.cz M : +420 776 342 569 R : Reality 11
Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o výměře 1164 m² v obce Božanov (okr. Náchod) v CHKO Broumovsko.
Pozemek se nachází v severní (dolní části) obce Božanov s přístupem z místní asfaltové obecní komunikace. Z východní strany jej ohranižuje místní potok a ze západní komunikace.
Součástí prodeje nemovitosti je rovněž projektová dokumantace, vyřázení stavebního povolení a vytičení stavby. Projekt zahrnuje stavbu rodinného domu (stylové usedlosti zastavěná plocha 138,75 m², podkroví 93,75 m² a půda 51,25 m²). Podrobnosti k projektu a stavebnímu řízení v realitní kanceláři. Možnost výstavby hrubé stavby nebo kompletní nemovitosti na klíč.
Pozemek je zasíťován (obecní vodovod, elektrika).
V obci Božanov je obecní úřad, obchod a restaurace. Nejbližší mateřská škola a škola je ve 4 km vzdálených Martínkovicích. Kompletní občanská vybavenost je v 8 km vzdáleném Broumově. Okolí obce disponuje pěknou přírodou (Broumovské stěny, Javoří hory) s četnými cyklostezkami a pěšími trasami. Turistický hraniční přechod do Polska 3 km.
Doporučujeme prohlídku! Ev. číslo: 11081.

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist