Prodej pozemku, 16 404 m2

Cena 984 240 Kč
za nemovitost , včetně DPH , bez poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Adresa Teplice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 123229
ID zakázky 1453/1171
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 16404
Doprava Silnice
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k chovu koní popř. jiných hospodářských zvířat. Pozemek se nachází na u Výšiny (k.ú. Hudcov) a je momentálně vedený jako zemědělský půdní fond. Rozlohou 16404 m2 je ideální pro chov 4-6 koní, je slunný, rovinatý a velmi dobře udržovaný a pravidelně sekaný, momentálně je zde vydatná pastva – trvalý travní porost.
Následně lze zažádat i o změnu územního plánu na zastavitelné území, nebo jenom jeho části a na zbytek brát dotace. Na pozemku nejsou žádné ekologické zátěže, je provedeno i báňské šetření daného území a lze na něm stavět. Ihned lze stavět zemědělské stavby (přístřešky pro koně a na nářadí) a postavit mobilheim (maringotku). V případě budoucí změny ÚP lze stavět rodinný dům. Přípojky elektřiny a vody jsou v dosahu pozemku /cca 70m/ a s poskytovateli inž.sítí bylo již projednáno technické řešení možnosti připojení.
Přístupová cesta na pozemek je v majetku státu (a také tak zůstane), jedná se momentálně o polní cestu, kterou lze vysypat štěrkem z nedalekého lomu pro zpevnění, tato cesta pokračuje dále podél ostatních pozemků. Výhodná je investice do pozemku nyní, kdy nejsou ještě okolo žádné rodinné domy a nebylo pro okolní pozemky vydáno rozhodnutí o změně na stavební pozemky. V případě Vašeho schváleného a provedeného projektu pak není možné, aby si dodatečně budoucí sousedi stěžovali (ať už na cokoliv) a nikdo na Vás tzv. „nemůže“.
Na spodní části pozemku se nachází vedení vysokého napětí – nebrání stavbě přístřešků, plotu, ani rodinného domu.
Majitel pozemku může v případě zájmu pomoci zajistit napojení na sítě včetně projektu , zajistit změnu ÚP a stavební povolení na dům (přístřešky lze i bez tohoto). Prostě veškerý servis – to vše záleží na pozdější dohodě a Vašem zájmu.
Přímo u pozemku je zastávka MHD. Místo je svou polohou velmi výhodné, je zde velmi dobrá dostupnost z Duchcova a Teplic, v okolí jsou příjemné terény na vyjížďky (směr řetenický lesopark , letiště, Zabrušany, nádrž Všechlapy, nádrž Barbora a okolí golfu, Želénky „Jiřiny“ – rekultivace apod...) . Je z něj hezký výhled do okolí (Krušné Hory, řetenický lesopark, Hudcov)
Nabídková celková cena je včetně přípravy kupní smlouvy a daně z převodu nemovitosti. Pozemek není k pronájmu, ani na splátky.
Zemědělská půda Teplice na prodej

Mapa

TOPlist