Prodej pozemku 1450 m2 v obci Antonínův Důl

Cena 950 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 950 000,- až 950 000,-
Adresa Jihlava
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 152018
ID zakázky A006781
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Topení Jiné
<a href="http://www.eurobydleni.cz/pozemky/stavebni-pozemek-komercni/jihlava/jihlava/prodej/&amp;lokality_bid=2-586846"><strong>Pozemky pro komerèní výstavbu Jihlava na prodej</strong></a>

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji místní části Antonínův Důl. Antonínův Důl je částí Jihlavy. Jihlava, je statutární město, na rozhraní Čech a Moravy, centrum kraje Vysočina. Jihlava leží na řece Jihlavě.
V tomto krásném kraji Vám nabízíme pozemek o celkové výměře 1450 m2 v současné době vedený jako ostatní plocha. Pozemek je situován 500 m od dálnice D1 směr Jihlava- Havlíčkův Brod. Poblíž křižovatky, kde se pozemek nachází je velmi navštěvovaný hotel Tři věžičky. V okolí se nachází lehká průmyslové zona, benzínová pumpa a logistická střediska. Jedná se o pozemek, vhodný jako prostor pro autobazar, stavbu benzínové pumpy a reklamní plochu, povolení je již vyřízeno. K pozemku je schválená příjezdová cesta i zpevněné plochy- vyjádření SMJ i Magistrátu Jihlavy. Na hranici pozemku najdeme veškeré inženýrské sítě. Veškerou občanskou vybavenost nalezneme v dosahu. Dopravní spojení je zajištěno MHD, autobusem a vlakem. Výborná dostupnost do centra a ostatních lokalit.
Pozemek je situován na velice frekventované místo. Pozemky pro komerční výstavbu Jihlava na prodej

Mapa

TOPlist