Prodej pozemku 1 846 m2 v Černošicích

Cena 4 600 Kč
za m2 , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Adresa Černošice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 169993
ID zakázky 1289
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1846
Voda Dálkový vodovod
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Plyn Plynovod

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Prodej lukrativního pozemku. Pozemek k výstavbě o rozloze 1 846 m2 se nachází v žádané lokalitě. Černošic. Na hranici pozemku inženýrské sítě. Přípojka na elektřinu hotová.

Jedná se o žádanou lokalitu u řeky Berounky s výhledem na její tok a jez, okr. Praha - západ. V Černošicích je veškerá občanská vybavenost (obchody (400m), restaurace, pošta, lékárna, doktoři, zubaři, škola, školky atd.). Vlaková zastávka je cca 3 min. chůze a spoje na Prahu jezdí každých 15-30 min. V okolí krásná příroda, 3 km od Prahy, 4 minuty jízdy autem, dálnice 8 km. V případě zájmu Vám zajistíme financování koupě nemovitosti.Černošice jsou městem zeleně a letních sportů. Díky svému umístění uprostřed přírody na břehu řeky Berounky jsou tradiční výletní lokalitou, která nabízí svým návštěvníkům množství příležitostí pro pěší i cykloturistiku a další sportovní vyžití. Krytá hala pro lední sporty, Sportpark s travnatou plochou, multifunkční hřiště pro volejbal, nohejbal, malou kopanou a pod., skatepark s bikrosovou dráhou, pláž na břehu řeky Berounky.
V blízkosti hrad Karlštejn, Ranč u Kotvy s projížďkami na koních, Aquapark Beroun, Velká Chuchle.
Poloha v členitém terénu nad řekou učinila v minulosti z Černošic letovisko, kde si nechali stavět svá letní sídla jedinečných architektonických kvalit pražští průmyslníci a podnikatelé. Zavedení železnice zajistilo dobrou dostupnost této malebné lokality a během několika desetiletí tu podél Berounky vyrostly honosné vily, mnohé z dílny věhlasných českých architektů, například Jana Kotěry, Karla Štipla, Antonína Pfeiffera, Františka Roitha, Karla Stráníka, Jaroslava Fröhlicha a dalších. Vznikl tak jedinečný architektonický celek, jehož hodnota je umocněna citlivým zasazením vil do členitého terénu a řešením rozlehlých zahrad. Některé z impozantních staveb byly zapsány do seznamu kulturních památek. Pozemek, bydlení Praha západ na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist