Prodej penzionu v Bavorsku/Tiefenbach

Cena 3 645 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Adresa Nemanice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 182658
ID zakázky N00035
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ubytování
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha pozemku (m2) 180
Plocha užitná (m2) 200
Doprava Silnice
Topení Jiné
Balkon, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Hostinec s obchodem nápojů, pokoje pro ubytování nebo byty Na prodej se nabízí objekt v Bavorsku, nedaleko hraničního přechodu Lísková/Waldmünchen nebo Furth im Wald/Folmava, který byl v provozu jako hostinec do roku 2002, objekt je přímo ve středu dvoutisícového městečka v obci Tiefenbach/Horní Falce. V objektu se nachází také obchod s nápoji. V objektu je několik bytů, takže je možné provozovat v objektu penzion. Prostory ale může také nový majitel využít pro osobní potřebu nebo jako nájemní byty nebo pokoje pro zaměstnance.
Dům byl postaven v roce 1947 v masivním stavebním stylu,v roce 1977 následovala další přístavba a v roce 2001 byl objekt rekonstruován a vybaven elektrickým topeními. Přímo před domem jsou 2 parkovací místa k dispozici. V bezprostřední vzdálenosti do 50 metrů je dostatek bezplatných veřejných parkovacích a odstavných míst.
Objekt je vhodný jako restaurace nebo pizzerie. Dá se dobře využít také jako ubytování pro hosty nebo k vlastnímu bydlení nebo k pronájmu bytů.
Půdorys je do značné míry vidět z plánků přístavby z roku 1977, který jso součástí prezentace.
Suterén: částečně podsklepený
Přízemí: hostinské prostory s kapacitou 40 míst k sezení, skládající se z hostinského pokoje, kuchyně, koupelny a WC, obchodu s nápoji (vstup zvlášť). Je také možné použít malou přilehlou zahrádku jako venkovní posezení.
1. patro: Apartmán s 3 ložnicemi, kuchyň, koupelna, WC a nádherná zimní zahrada.
2. patro: 5 podkrovních pokojů, koupelna, WC.
Infrastruktura obce Tiefenbach s rozvinutým turistickým ruchem je velmi atraktivní a plně uspokojuje přání jak místní obyvatelé tak turisty. Nedaleká jezero, venkovní bazén, cyklostezky a turistické trasy do sousedních obcí v Čechách, letní a zimní rekreační aktivity Hornofalckého lesa nabízí celoročního kvalitní odpočinek.
V obci, v blízkosti objektu, se nachází lékařská, stomatologická a veterinární praxe, škola, školka, pekařství, řeznictví a obchod potravinami. Pensiony Nemanice na prodej

Mapa

TOPlist