Prodej památky / jiné, 4042 m2, Račice-Pístovice

Cena 23 700 000 Kč
za nemovitost
Poznámka nejnižší možná cena; prodej za nejvyšší nabídku kupní ceny
Adresa Račice-Pístovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 393529
ID zakázky 160613107
Typ Prodej
Kategorie Ostatní, Památka / jiné
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 55421
Plocha zastavěná (m2) 1667
Plocha užitná (m2) 4042
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme ke koupi areál zámku Račice, který leží na vysokém kopci na jihozápadě obce Račice-Pístovice, okr. Vyškov. V areálu je objekt zámku, předzámčí, několik nádvoří, objekt k bydlení, několik dalších objektů skladů, sportovní hřiště a park. Celková plocha pozemků je 55421 m2, z toho reálně zastavěná plocha stavbami 1667 m2; užitná plocha staveb je 4042 m2. Objekt zámku s nádvořím a objekt předzámčí jsou obehnány hradbami, přičemž mezi objekty jsou situována dvě nádvoří s přístupovou cestou. Součástí nádvoří je parková zeleň. Jižně pod hradbami druhého nádvoří jsou postaveny kovové kotce. Severozápadně od objektu předzámčí je postavená stavba skladů. U příjezdové komunikace navazuje objekt bydlení. V severní části areálu je situované sportovní travnaté a asfaltové hřiště. Z jižní a východní strany objekty lemuje park. Z jihovýchodní a severovýchodní části je park oplocen zděným plotem s vjezdovou branou. Zámek je památkově chráněn a je zapsán v seznamu nemovitých kulturních památek. Zámecký areál je napojen na inženýrské sítě: kanalizace, plyn, elektřina. vZdroj vody a vodovod je vlastní.
Přístup k nemovitosti je umožněn ze tří stran. V současné době je areál zámku vyklizen a není užíván vyjma tří nájemních smluv uzavřených na dobu určitou (max. do července 2017).
Objekt zámku byl zařazen do klasifikační třídy energetické náročnosti Méně úsporná (D), objekt předzámčí do klasifikační třídy energetické náročnosti Velmi nehospodárná (F) a objekt bydlení č. p. 83 do klasifikační třídy energetické náročnosti Mimořádně nehospodárná (G).
Tento prodej zprostředkováváme pro Jihomoravský kraj, který je vlastníkem. Neplatíte provizi realitní kanceláři! Nemovitosti budou prodány nejvyšší nabídce. Uvedená cena je cena nejnižší možná. Více informací Vám ráda poskytnu na vyžádání (informace o způsobu prodeje, znalecký posudek, výpis z KN, PENB, dohodnutí termínu prohlídky). Pozor, nabídku je nutné podat do 3.11.2016, 11 hod, vyžádejte si proto podrobné informace co nejdříve! Hrady a zámky Račice-Pístovice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist