Prodej obchodních prostor, 628 m2, Blansko

Cena Info u RK
za nemovitost , + provize RK
Adresa Blansko
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 409168
ID zakázky 135/2175
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Dobrý
Typ Montovaná
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 1234
Plocha zastavěná (m2) 628
Plocha užitná (m2) 628
Plocha kanceláře (m2) 25
Plocha obchodní (m2) 628
Plocha sklad (m2) 628
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, Silnice
Topení Lokální elektrické
Telekomunikace Internet
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Provozovna: Bazar stavebnin v Horní Lhotě u Blanska - nabídka podnikatelské či investiční příležitosti

Společnost je zaběhlá a prosperující, po okolí známá, provozována od roku 2000. Funguje především na základě komisního prodeje. V ideálním případě lze tuto fungující zaběhlou živnost převzít včetně zboží přijatého do komise, a tak dále rovnou vydělávat. Dále prostory mohou sloužit jako skladovací prostor, např. pro stavební firmu s možností doplňkového prodeje přebytků stavebnin, či čistě jako skladovací prostory stavební či jiné výroby. Při doplnění a vybavení technologiemi i jako výrobní hala.

Celý areál na ploše 1 234 m2 zahrnuje dvě skladovací haly a manipulační prostor před halami. Haly na sebe půdorysně přímo navazují ve tvaru písmene "L", objekty nejsou průchozí, mají samostatná uzamykatelná plechová vrata. Celý prostor je oplocen a vjezd na dvůr (manipulační prostor) je zabezpečen uzamykatelnou branou. Navíc je areál zabezpečen alarmem s napojením na hlídací službu a klíčové osoby společnosti. Příjezd k objektům je po místní asfaltové komunikaci, kde část je vlastněna obcí a část je v soukromém vlastnictví. Neomezený přístup pro majitele i zákazníky po části soukromé cesty je ošetřen nájemní smlouvou mezi majitelem cesty a Bazarem stavebnin, která přejde při změně vlastníka objektů stavebnin na nového majitele.

Hlavní hala 1 (H1) na ploše 457m2 (15 m x 30,5 m), opláštění zděné, podlaha vydlážděná betonovou zámkovou dlažbou, střecha plechová prosvětlená, okapy z pozinku, vynesená přes celou šířku rozpětí na ocelových vaznících, denní světlo doplněno umělým osvětlením, uzamykatelná manuální plechová vrata. Elektřina 220V/380V (i nízký tarif), přípojka obecní vody, napojeno na obecní kanalizaci.
Hala H1 zahrnuje:
- hlavní prostor skladovací plochy 394 m2 ( 15 m x 26,25 m), regálové systémy na uložení zboží, bez vytápění
- příruční uzamykatelný sklad 37 m2 ( 4,3 m x 8,6 m), regálové systémy na uložení zboží, zděný, bez vytápění
- kancelář 20 m2 (4,25 m x 4,73 m), zděná, s vytápěním krbovými kamny nebo elektrickým přímotopem, klimatizace, rovný strop, okna s průhledem do dvora a do prostoru haly, dřevěné vstupní dveře vedoucí z prostoru haly
- kuchyňka 3,15 m2 (2,1 m x 1,5 m), okno s průhledem do haly, keramická dlažba
- sociální zázemí 2,8 m2 (1,93 m x 1,5 m), WC kombi, umyvadlo s přívodem studené i teplé vody, keramická dlažba

Hala 2 (H2) na ploše 171 m2 ( 11,2m x 15,25 m), ocelová konstrukce opláštění PUR panely a střecha vynesena na ocelových vaznících, okapy pozink, jednou stěnou navazuje na zděnou Hlavní halu 1 (H1), podlaha zpevněna betonovými panely, uzamykatelná manuální plechová vrata přímo naproti vjezdu do areálu.

Manipulační plocha (Mp) na ploše cca 180 m2 je zpevněn betonovými panely a při vstupu do hlavní haly doplněn betonovou zámkovou dlažbou. zbývající prostor areálu okolo hal o velikosti 426 m2 je zatravněn. Obchodní prostory Blansko na prodej WC

Mapa

TOPlist