Prodej obchodních prostor, 1001 m2, Polička

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Na Vyšehradě, Polička
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 432301
ID zakázky 1023
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Stav objektu Novostavba
Typ Cihlová
Umístění Řušná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 2757
Plocha zastavěná (m2) 1001
Plocha užitná (m2) 1001
Plocha kanceláře (m2) 80
Plocha obchodní (m2) 900
Doprava Vlak, Autobus
Topení Jiné
Parkování

Popis

Polička - prodej či pronájem nové haly nyní využívané jako prodejna se skladem, kancelářemi a bytem u hl. silnice směrem Litomyšl. Příjezd k objektu a rampám skladu i pro kamiony s parkovací plochou. Nabízíme k prodeji či pronájmu zděnou zateplenou halu s kancelářemi a bytem, která nyní slouží jako velkoobchodní sklad a zavedená prodejna potravin s kancelářemi a se sociálním zázemím pro zaměstnance. Postavena byla v roce 2005, uvedeno do provozu v lednu 2006. Vytápění objektu je plynové, přístup k areálu je po nové asfaltové cestě z hlavní silnice směrem z Poličky na Litomyšl s parkovací plochou pro cca 20 aut a plochou pro přijíždějící dodavatele s nákladními auty. Areál je celý oplocený.
Půdorysné uspořádání: I. NP - skladovací prostory a prodejna; vstupní část se zádveřím; administrativní a soc. část přízemí - chodba, 3 kanceláře,zasedací místnost, šatna, sprcha, WC.
II.NP - administrativní a soc. část, chodba, 2 kanceláře, zasedací místnost, archiv, čajová kuchyňka, WC muži a WC ženy, nyní je prostor využíván jako byt pro zaměstnance prodejny.
Nájemní smlouvy pro zavedenou a prosperující prodejnu potravin i nájemní byt v podkroví lze převzít a nadále využívat jako dlouhodobou investici. Tř. energ. náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná. Obchodní prostory Polička na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
svobodova@consultvk.cz
Mobil:
+420 606 032 861

Mapa

TOPlist