Prodej komerčního pozemku, 9500 m2, Otovice

5 225 000 CZK za nemovitost , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně právních služeb a provize RK
Adresa Děpoltovická, Otovice
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447245
ID zakázky 74/1963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 9500
Topení Jiné
Elektřina 400V

Popis

Prodej investičně zajímavých stavebních pozemků o výměře cca 9.500 m2 vhodných pro developerskou výstavbu solitérních rodinných domů a doplňkové občanské vybavenosti.

Jedná se o rovinatý pozemek situovaných v klidné přírodní lokalitě širšího centra Otovic při hlavní silnici na Hroznětín, pouhé 4 km od Karlových Varů. Pozemek má celodenní oslunění a výhled na Krušné hory a přímo navazuje na další menší lokalitu, ve které již výstavba rodinných domů probíhá. Zřízení přípojek vody, kanalizace, elektřiny a plynu je předjednáno.

Nový územní plán obce platný od 08/2012 charakterizuje dané území (ozn. Z 13) jako urbanisticky hodnotné území, vhodné pro realizaci smíšené obytné výstavby venkovského typu (SV).

V severním směru pokračuje pozemek další částí o rozloze cca 25.000 m2, která je v územním plánu vedena také jako do budoucna zastavitelná rezerva pro smíšenou výstavbu venkovského typu (kombinace venkovského bydlení, občanské vybavenosti, zařízení hromadné rekreace, služeb, drobné výroby a zeleně R3, R4-SV). V ÚP je území charakterizováno jako urbanisticky velmi významná plocha s možností variantního řešení zástavby, která může být zastavěna při realizaci většího společného projektu se sousední rozvojovou plochou Z 13.

Spolu s dalšími na ně navazujícími okolními plochami doplňují tyto parcely novou, postupně vznikající ucelenou obytnou zónu s těsnou vazbou na lázeňské město, s kompletní infrastrukturou a propojenými funkcemi využití daného území, o kterou je již nyní zejména mezi obyvateli K.Varů a Ostrova značný zájem.

Pro developerskou zástavbu respektující podmínky stanovené územním plánem byl již zpracován architektonický model využitelnosti území. Významným faktorem pro ekonomiku budoucí developerské výstavby na uvedených pozemcích je vymezení druhu těchto ploch jako smíšených venkovských obytných ploch (SV). Toto vymezení umožňuje dané plochy využít pro výstavbu mnohem variantněji a efektivněji než je tomu u ploch jednodruhových, tedy u ploch tzv. bydlení čistého, a docílit tak podstatně vyššího efektivního výnosu celého projektu.

Obec Otovice je vyhledávanou lokalitou příměstského bydlení s výbornou dopravní dostupností do sousedních Karlových Varů (jichž byla až do r. 1991 součástí), dobrou občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, lékař, knihovna, MHD, atd.), pracovními příležitostmi i velmi pěkným a čistým přírodním prostředím (lesy, rybníky, lyžování, cykloturistika). Obec je velmi dobře spravována a je pověstná péčí, kterou věnuje svým obyvatelům a dalšímu rozvoji svého území.

CENA: 550,- Kč/m2(celkem 5.225.000 Kč /cca 201.000 EUR)

V závislosti na způsobu budoucího využití lze o ceně dále jednat. Pozemek, komerční Karlovy Vary na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353 225 085
Mobil:
+420 605 205 055

Mapa

TOPlist