Prodej komerčního pozemku, 63000 m2, Trmice

Cena 4 390 000 Kč
za nemovitost
Adresa Trmice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 385489
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Plocha pozemku (m2) 63000

Makléř

Specialista Pronájmy Specialista Pronájmy E : class.pronajmy@dumrealit.cz M : +420 736 673 487 R : Dumrealit.cz
Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje Vynikající investici - 13000 m² stavebních parcel na krásném místě cca 1 km od Ústí nad Labem. Jedná se o soubor sousedících pozemků v obci Újezd nad Trmicemi, vhodné pro investora, který v souladu se schválených ÚP bude mít k dispozici devět stavebních pozemků s plochou pro bydlení, kdy rodinné domy budou v souladu s požadavkem schváleného územního plánu situovány blíže ke komunikaci a zahrady a otevřené plochy budou situovány směrem do krajiny.
Poslední dvě parcely na západním okraji řešené lokality mohou být využity jak pro bydlení ve dvou rodinných domech, tak i ke zřízení menší farmy a na tyto pozemky přímo navazujících 5 ha polí a luk jako pastviny pro chov ovcí a koní a další hospodářské činnosti majitele.
Nové rodinné domy budou řešeny jako nízkoenergetické stavby, budou odpovídat zástavbě vesnického charakteru rodinných domů a s ohledem na skutečnost, že pozemky leží ve IV.zóně CHKO České středohoří, budou typově podléhat požadavkům a schválení správy CHKO. Výstavba RD bude realizována tak, aby byl maximálně zachován přírodní charakter území. Ev. číslo: 600074.

Mapa

TOPlist