Prodej komerčního pozemku, 47447 m2, Moravská Třebová

16 211 493 CZK za nemovitost , včetně provize
Spočítat hypotéku
Adresa Moravská Třebová
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 622623
ID zakázky 2802
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 47447
Topení Jiné

Popis

Pozemky pro komerční výstavbu, 47 447 m2, Moravská Třebová, okrese Svitavy. Soubor 9 pozemků.
Pozemek 1-svažitý směrem k severozápadu, má nepravidelný obdélníkovitý tvar. V severovýchodním rohu pozemku stojí stavba trafostanice, která není zakreslena v katastrální mapě. Při jižním, severním a východním okraji pozemku jsou listnaté stromy. Přístup na pozemek je ze severu přímo z ulice. Stavba trafostanice umístěná na pozemku není zanesena do evidence katastru nemovitostí. Dle kolaudačního rozhodnutí ze dne 8. 12. 2000 se jedná o: zděnou přechodovou dvouprostorovou, přízemní trafostanici 22/0,4 kV, 1x 630 kVA s věžovým přívodem VN.
Pozemek 2 - rovinný až mírně svažitý, má lichoběžníkový tvar. Při severní straně pozemku je dle územního plánu na pozemku provedena kanalizační stoka a při jižní straně pozemku je provedeno vedení středotlakého plynu. Pozemek je ze severní strany ohraničen silnicí a z jižní strany ulicí.
Pozemek 3 - rovinný až mírně svažitý, má úzký obdélníkovitý tvar. Při severní straně pozemku je dle územního plánu na pozemku provedena kanalizační stoka a při jižní straně pozemku je provedeno vedení středotlakého plynu. Pozemek je ze severní strany ohraničen silnicí a z jižní strany ulicí.
Pozemek 4 - rovinný až mírně svažitý, má lichoběžníkový tvar. Při severní straně pozemku je dle územního plánu na pozemku provedena kanalizační stoka a při jižní straně pozemku je provedeno vedení středotlakého plynu. Pozemek je ze severní strany ohraničen silnicí a z jižní strany ulicí.
Pozemek 5 - rovinný až mírně svažitý a má tvar písmene L. V severní části pozemku je provedena kanalizační stoka, která pozemek dále křižuje směrem na jih. V jižní části pozemek křižuje vodovod. Při jižní straně pozemku je veden plyn. Pozemek je ze severní strany ohraničen silnicí a z jižní strany ulicí. Při jižní straně pozemku podél ulice jsou na sousedním pozemku vzrostlé listnaté stromy.
Pozemek 6 - převážně svažitý, má protáhlý trojúhelníkovitý tvar, slouží jako mez mezi silnicí a říčkou Třebůvka.
Pozemek 7 - převážně svažitý, má trojúhelníkovitý tvar, v severní části travnatý povrch a jižní část o výměře cca 69 m2 (bylo odměřeno z KM) je tvořena korytem potoka. Pozemek se nachází v těsné blízkosti přemostění silnice ulicí. Druhem pozemku se jedná částečně o vodní plochu.
Pozemek 8 - rovinný, má protáhlý lichoběžníkovitý tvar, travnatý povrch, slouží jako trvalý travní porost.
Pozemek 9 - je svažitý, má lichoběžníkovitý tvar, slouží jako mez mezi silnicí a říčkou Třebůvka. Pozemek se nachází částečně pod přemostěním silnice ulicí Jevíčská.
Dle stavebního povolení ze dne 3. 12. 2001 č.j. Výst.991/01 byla na pozemcích k. ú. Moravská Třebová povolena stavba OBCHODNÍ CENTRUM" (market s nepotravinářským zbožím, market potravin, 9 malých prodejen, rychlé občerstvení, parkoviště pro 270 osobních vozidel). Pro bližší informace kontaktujte zástupce RK Pozemky pro komerční výstavbu Moravská Třebová na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
info@oblibenereality.cz
Telefon:
+420 800 737 313
Mobil:
+420 733 612 622

Mapa

TOPlist