Prodej komerčního pozemku, 13324 m2, Most

Cena 84 CZK
za m2
Adresa Dělnická, Most
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 440214
ID zakázky 1194
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Plocha pozemku (m2) 13324
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Prodej pozemku o rozloze 13,324 m2, Velebudice, Most Nabízíme k prodeji parcelu nacházející se v katastrálním území Velebudice, obec Most. Pozemek o rozloze 13,324 m2 přímo sousedí s průmyslovou zónou. Momentálně vedené jako trvalý travní porost, avšak v územním plánu je jeho funkce plánovaná jako VU2, průmyslová výroba. Doporučujeme jako výhodnou investici, v budoucnu možnost významné návratnosti.

REGULATIV VU2 - Průmyslová výroba
Jedná se o území, kde dominantní funkci mají stavby a zařízení výroby a služeb všeho druhu, sklady, skladovací plochy a veřejné provozy.
PŘÍSTUPNÉ STAVBY A ZAŘÍZENÍ VÝROBY A SLUŽEB pro poskytování služeb s průmyslovou výrobou souvisejících, malovýroba, stavby dopravních závodů, sklady pro skladování a manipulaci, parkovací a odstavné plochy, čerpací stanice PHM a stavby technické vybavenosti, zeleň liniová a plošní.
VU2 také zahrnuje i stavby podmínečně přípustné. Rozdělení pozemku možné je pouze na náklady kupujícího. Pozemek není zasíťovaný. Více informací u uvedeného makléře. Pozemky pro komerční výstavbu Most na prodej

Mapa

TOPlist