Prodej komerčního pozemku, 13324 m2, Most

84 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Adresa Dělnická, Most
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 440214
ID zakázky 1194
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Plocha pozemku (m2) 13324
Topení Jiné

Popis

Prodej pozemku o rozloze 13,324 m2, Velebudice, Most Nabízíme k prodeji parcelu nacházející se v katastrálním území Velebudice, obec Most. Pozemek o rozloze 13,324 m2 přímo sousedí s průmyslovou zónou. Momentálně vedené jako trvalý travní porost, avšak v územním plánu je jeho funkce plánovaná jako VU2, průmyslová výroba. Doporučujeme jako výhodnou investici, v budoucnu možnost významné návratnosti.

REGULATIV VU2 - Průmyslová výroba
Jedná se o území, kde dominantní funkci mají stavby a zařízení výroby a služeb všeho druhu, sklady, skladovací plochy a veřejné provozy.
PŘÍSTUPNÉ STAVBY A ZAŘÍZENÍ VÝROBY A SLUŽEB pro poskytování služeb s průmyslovou výrobou souvisejících, malovýroba, stavby dopravních závodů, sklady pro skladování a manipulaci, parkovací a odstavné plochy, čerpací stanice PHM a stavby technické vybavenosti, zeleň liniová a plošní.
VU2 také zahrnuje i stavby podmínečně přípustné. Rozdělení pozemku možné je pouze na náklady kupujícího. Pozemek není zasíťovaný. Více informací u uvedeného makléře. Pozemky pro komerční výstavbu Most na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
renireality@gmail.com
Mobil:
+420 777 690 696

Mapa

TOPlist