Prodej pozemku pro pole, 122069 m2, Praha

Cena 14 000 000 Kč
za nemovitost
Poznámka v ceně veškerý právní servis + úschova advokáta
Adresa Za školkou, Praha
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 295238
ID zakázky 622
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Plocha pozemku (m2) 122069
Doprava Dálnice, MHD
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exklusivní nabídka prodeje ideální poloviny pozemků vedených v KN v druhu ostatní plocha, orná půda a zahrada. Nacházejí se na severním až severovýchodním okraji k.ú. Satalice v návaznosti na zastavěné území.Jedná se o ideální polovinu souboru pozemků z celkové výměry 244 139 m2, což činí 122 069 m2.
1)Pozemky ost. ploch jsou rovinaté a na hranici zastavěného území.Jsou využívány jako účelové komunikace nebo jejich součásti v území. Zčásti jsou úz. plánem zahrnuty k budoucímu účelu jako přírodní sportoviště apod.
2) Orná půda - pozemky využívané k zemědělské výrobě. Oceněny jsou s ohledem na úz. plán.
Největší pozemky - 64 431 m2, 61 726 m2, 42 000 m2, atd....(id 1/2).
V okrajových čtvrtích hl.m. Prahy jsou zachovány lokality s ponechaným využitím pozemků jako orná půda. Výhledově jsou části těchto území územním plánem určeny k využití jako rekreační plochy, plochy pro sport v přírodě, popř. odpočinková zeleň, pozemky k možnému zřizování komerčních a obchodních zon, popř. skladových areálů.Pozemky na sebe navazují, tvoří celistvou půdu od vzletové letištní dráhy směrem k vilové zastavěné lokalitě.
Jde o výhodnou investici, cena stanovena znalcem v r. 2008 v rámci vypořádání dědictví. Pozemky pro komerční výstavbu Praha 9-Satalice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist