Prodej - komerční - ostatní, 13050 m2, Osvětimany

Cena Info u RK
za nemovitost
Poznámka Cena včetně právních služeb a provize RK.
Adresa Osvětimany
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 184804
ID zakázky 1647
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Smíšená
Umístění Samota
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 13050
Topení Jiné
Telekomunikace Internet

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

JEDINEČNÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST!! Nabízíme k prodeji zavedený sportovně - rekreační areál společně s rodinným domem ležící v oblasti Chřiby u obce Osvětimany v okresu Uherské Hradiště. Celková výměra areálu je 13050 m2. V areálu kempu se nachází celkem 28 chatek s ubytovací kapacitou 120 lůžek. Jedna chatka pojme 4-5 lůžek. Společné sociální zařízení, rozdělené na dámský a pánský sektor. Součástí areálu je restaurace s barem a sálem pro 120 osob a přiléhající provozní budovy a sklady, velkokapacitní kuchyň.

V areálu je zbudováno venkovní posezení, 2 ohniště, 2 antuková hřiště na volejbal, nohejbal, travnaté hřiště na minifotbal, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb.

Na pozemku se nachází vlastní zdroj vody 5 studen s pitnou vodou, hygienicky testovaná. Parkoviště s kapacitou 70 parkovacích míst. Trafostanice 280-300kw. Odpad sveden do septiku.

Rekonstrukce proběhla v roce 2004 - 2008.Všechny chatky jsou zateplené, nové soc. zařízení, dlažby, obklady, elektřina, nová střecha u restaurace, zateplení. V areálu lze zbudovat další, luxusnější ubytovací apartmány. Celý areál je oplocen.
Rodinný dům, novostavba 6+2kk nacházející se na pozemku areálu byl zkolaudován v roce 2013. Dům má dvě nadzemní podlaží,je vybaven nábytkem a elektrospotřebiči a je podsklepen. Zastavěná plocha 70 m2, užitná plocha 200 m2. Vlastní zdroj vody studna s pitnou vodou. Odpad je sveden do septiku 240 kubíků. Elektřina 380V. Kotel na elektřinu a kotel na tuhá paliva.
Kemp Vlčák je velmi známý a má zavedenou klietelu. Je celoročně využíván na tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce a večírky, svatby, oslavy a rodinné rekreace. Koupání je možné - rybník cca 1 km, přehrada cca 3,5 km, aquacentrum Uherské Hradiště cca 18 km. Polohou se nachází v chráněné krajinné oblasti Chřibů.
Kemp Vlčák je vynikající investiční příležitostí do vlastního podnikání.
S prohlídkou kontaktujte makléře nemovitosti. Ostatní komerční objekt Uherské Hradiště na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist