Prodej komerčního objektu s pozemkem v Sudoměřicích. okr. Ho

Cena 4 000 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 4 000 000,- až 5 401 000,-
Adresa Nádražní, Sudoměřice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 138190
ID zakázky A005207
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Kultura v Sudoměřicích se odvíjí od lidové kultury dolňáckého Slovácka. Jako každá obec na Slovácku i Sudoměřice mají svůj jedinečný lidový kroj. Krojované Obecní slavnosti se uskutečňují již tradičně první červnový víkend. Při těch letošních byl slavnostně vysvěcen v kostele Krista Krále obecní znak a prapor. V polovině července proběhly v předešlých dvou letech pivní slavnosti s doprovodem regionálních kapel.
Architektura: Ve vesnici se zachovalo několik tradičních usedlostí tzv. podunajské hliněné domy s tradičně upravenou bílou ličkou a modrým podrovnáním. Na návsi stojí zachovaný Panský dvůr z 18. stol., který nedávno prošel generální opravou. Pár metrů odtud stojí zvonice z 18. století. V letech 1930-33 byl postaven funkcionalistický kostel Krista Krále.
V Sudoměřicích vykazují činnost dvě sportovní organizace: SK Horáček a TJ Slokov Sudoměřice. Na soutěžní úrovni se pěstují tři sporty: fotbal, hokejbal a šachy.
K 1.9.2000 byla v obci při zdejší základní škole otevřena nová tělocvična. Podobné zařízení zde dlouhá léta chybělo. V současnosti je tělocvična veřejně přístupná všem obyvatelům. Hraje se zde zejména stolní tenis, volejbal a basketbal. Tělocvična je využívána také ke kulturním akcím coby společenské centrum.
Tento objekt je na pěkném místě a přímo na hlavním tahu spojující českou a slovenskou republiku. Komerční objekty Sudoměřice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist