Prodej komerčního objektu - pekárna s vybavením ve Volarech

Cena 1 800 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 1 800 000,- až 2 200 000,-
Adresa Tolarova, Volary
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 138205
ID zakázky A018033
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Obchodní prostory
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji komerční objekt pekárny s kompletním vybavením a možností dalšího využití na okraji Volar. Budova se skládá ze skladu přepravek, ten je hned u vchodu do provozovny. Následuje menší místnost - krájírna chleba a dále je velká hala s pecí (parní) na plyn, zde se i zpracovávají veškerá těsta apod. Za halou je tzv. moučnice k uskladnění mouky. V navazující chodbě je kancelář, 2x WC a 2x koupelna se sprchovým koutem. Dále je zde místnost k archivování dokumentů a uskaldnění kancelářských potřeb. Poslední je technická místnost, kde je instalován plynový kotel napojený na ústřední topení s rozvodem v objektu. Pekárna je kompletně vybavená s veškerou potřebnou technologií. Po nutném úklidu je možné ihned začít s výrobou.
Střecha je sedlová s pokládkou ethernitových šablon, okna jsou dřevěná, zdvojená, podlahovou krytinou je dlažba a na stěnách jsou obklady. K dispozici je plynopvá přípojka, el.energie 220/380V, obecní vodovod a kanalizace. Samozřejmostí je telefonní přípojka a internetové připojení.
Podkroví je možné využít k vybudování podkrovních bytů pro majitele nebo i případné zaměstnance. K dispozici jsou i technické plány k rekonstrukci.
Součástí prodeje je i pozemek okolo budovy, ke které vede zpevněná asfaltová cesta.
Nemovitost navazuje na rodinný dvojdům, přičem každý disponuje dvěmi samostatnými bytovými jednotkami. V případě zájmu je možné jednat i o odprodeji tohoto dvojdomu.
Obec disponuje kompletní občanskou vybaveností i možnostmi kulturního a sportovního vyžití, které jsou na vysoké úrovni. O dopravu je postaráno pravidelnou autobusovou i vlakovou dopravou.
S ohledem na velikost a vybavení nemovitosti, více než přijatelnou prodejní cenu a možnost dalšího rozšíření lze koupi jen doporučit. Obchodní prostory Volary na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist