Prodej - komerční - ostatní, 851 m2, Benešov nad Černou

Cena Info u RK
za nemovitost , k jednání
Poznámka cena k jednání, cena k jednání
Adresa Benešov nad Černou
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 360796
ID zakázky CK140011
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 851
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné
Garáž, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost bývalou budovu hotelu v Benešově nad Černou. Nemovitost je možno rekonstruovat a pak provozovat jako obchodní, výrobní nebo ubytovací prostory.
V současné době se v přízemí nachází funkční restaurace s barem (kapacita - 70 míst) a kuchyní s kompletním vybavením, včetně několika skladů a provozního výtahu. Před budovou je také možnost provozování letní terasy.
Zbylé prostory budovy jsou mimo provoz nebo jenom příležitostně využívány. V patře je velký taneční sál s balkonem a vinárnou s celkovou kapacitou 250 míst. Ve sklepním prostoru se nachází vinárna s kapacitou 40 míst. Ubytovací část bývalého hotelu má 20 pokojů a sociální zařízení v prvním a druhém patře. V přízemí je technické zázemí, tři garáže, další kuchyně pro hosty a kotelna. K dispozici je také soukromé parkoviště s kapacitou 20 aut.
Vytápění objektu a ohřev TUV zajištěn kotlem na tuhá paliva. Na objektu byly prováděny během posledních 15 let průběžné rekonstrukce: nová střešní krytina, přestavba sklepních prostorů na vinárnu s klenutými stropy.
Nemovitost se nachází přímo na náměstí obce u hlavní silnice. Prodej hotelu je včetně veškerého vybavení a příslušných pozemků. Benešov nad Černou (zdroj: www.benesovnc.cz) je obec na rozhraní Novohradských a Slepičích hor, v jihovýchodní části okresu Český Krumlov. Od okresního města Český Krumlov je vzdálena 29 km. Nejbližšími městy jsou: Kaplice 11 km západně, Trhové Sviny 13 km severně a Nové Hrady 15 km východně. Výhodou je i blízkost hraničních přechodů do Rakouska. Benešov nad Černou je od roku 1995 městskou památkovou zónou. Z hlediska služeb najdeme v Benešově základní a mateřskou školu, zdravotní středisko, služebnu Policie ČR, poštu, restaurace, kavárnu, nákupní středisko a další řadu menších obchůdků. Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván. Pensiony Benešov nad Černou na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist