Prodej - komerční - ostatní, 1240 m2, Chodov

5 900 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Chodov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447242
ID zakázky 67/1963
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha zastavěná (m2) 1240
Plocha užitná (m2) 1240
Plocha obchodní (m2) 1240
Voda Dálkový vodovod
Topení Jiné
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Parkování

Popis

Prodej nebo pronájem třípodlažního činžovního domu, připojené jednopodlažní budovy s fitnes centrem a souvisejícími pozemky (parkoviště a zahrad)v těsné blízkosti středu města u příjezdové komunikace od K.Varů naproti autosalonu Škoda. Zastavěná plocha včetně manipulačních a parkovacích ploch činí 1085m2, výměra zahrady 586m2. Objekty jsou v dobrém stavebně-technickém stavu a jsou napojeny na veškeré inženýrské sítě.

HLAVNÍ OBJEKT – historická třípodlažní budova s obytnými i nebytovými prostorami a rozsáhlým podkrovím o celkové užitné ploše cca 800 m2. Možnost rozšíření o plnou výměru podkroví na celkových zhruba 1100m2. Dispozice: 1.PP (suterén s okny a přímými vstupy z ulice) – komerční prostory, sklady, sklepy, kotelna, chodba 1.NP – nebytové prostory, spinningový sál . 2. NP – nový byt 4+kk. Vedle další 2 velké místnosti se samostatnými vstupy. Schodiště na půdu.
PŘÍSTAVBA– jednopodlažní budova s fitness centrem a soláriem o celkové užitné ploše cca 440m2. Potenciál rozšíření o dalších 205m2 v podkroví budovy na celkem cca 640m2. Dispozice: fitness centrum - sál, solárium, šatny, hygienické zázemí, chodby, sklad.

Celá stavba je provozně a funkčně propojena. Byla provedena rekonstrukce všech sítí a základních konstrukčních prvků (rozvody vody a plynu včetně kotelny, rozvody elektřiny, kanalizace, odvlhčení suterénu, výměna oken a dveří, oprava krovu, vnitřních omítek, výměna okapů, instalace mechanických mříží a systému elektronického zabezpečení, obměna doplnění zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb). Opravy dále postupně pokračují, je připravena sanace fasády, části střechy a vybudování zpevněné manipulační plochy před hlavním vstupem (nové parkoviště).

Nemovitost je v současné době provozována zejména jako známé, plně vybavené a prosperující fitness centrum se soláriem, má zavedenou stálou klientelu a stabilní tržby. Součástí prodeje je veškeré jeho vnitřní vybavení (V hlavní budově je navíc situován kompletně rekonstruovaný byt 4+kk a komerční prostory pronajaté několika firmám s klidným provozem a stálým výnosem. Zbylá část nebytových prostor s možností komerčního využití je aktuálně volná a může být po menších úpravách rovněž ihned pronajata. Provozní náklady areálu (elektřina, voda, plyn) činí v závislosti na spotřebě médií cca 28 tis. Kč měsíčně. Vytápění je řešeno pro každý z objektů samostatně.

VÝŠE NÁJEMNÉHO: podle rozsahu a typu pronajaté plochy Komerční objekty Chodov na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353 225 085
Mobil:
+420 605 205 055

Mapa

TOPlist