Prodej kanceláře, 1560 m2, Odolena Voda

Cena Info u RK
za nemovitost
Poznámka včetně provize a právního servisu
Adresa Pražská, Odolena Voda
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 258888
ID zakázky 62110
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha zastavěná (m2) 1810
Plocha užitná (m2) 1560
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme na prodej velmi kvalitní jednopodlažní budovu s reprezentativními nebytovými prostory, nyní využívanou jako sídlo firmy s kancelářemi, drobnou výrobou a skladovacími prostory.
Budova je zděná se zatepleným obvodovým pláštěm a byla zkolaudována v roce 2008. Hlavní vchod má recepci, vedlejší vstup z boku umožňuje rozdělení budovy na dvě na sobě nezávislé části. Po vstupu hlavním vchodem se otevře rozlehlý prostor s kapacitou cca 80 osob, vhodný např. pro firemní bankety. Objekt má vlastní kantýnu pro 45 osob, která odděluje obě případně odděleně užívané části. Dále jsou zde šatny dámské i pánské, vždy pro 20 osob, se sprchami, oddělující čistý výrobní provoz od kancelářské části.
Mezi zařízení budovy patří systém zabezpečení s pohybovými čidly, vstup na čipové karty do budovy i většiny místností, podlahy z žulové dlažby v komunikačních místnostech s podlahovým topením, serverovna, VZT a klimatizace, bezpečnostní okenní el. žaluzie, kouřová čidla apod.
Objekt je svým charakterem a umístěním vhodný jak pro drobnou výrobu a sklady, tak pro administrativní či vzdělávací účely. Pro logistické a distribuční účely se zde nabízí možnost dostavby několika set m2 skladovacích ploch (ve stádiu započaté výstavby, stavební materiál je připravený a součástí prodeje).
Objekt je velmi dobře napojen na veřejné komunikace i na hlavní spoj Praha - Liberec - Drážďany (D8), autobusová zastávka je umístěna cca 300 m od objektu před vstupem do areálu Area Vodochody a střední odborné školy letecké techniky. Velmi rychlé spojení s Prahou, v okolních obcích je velmi dobrá občanská vybavenost vč. nabídky kvalitního bydlení v dlouhodobě se rozvíjející lokalitě. Kanceláře Odolena Voda na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist