Prodej kanceláře, 8535 m2, Karviná

Cena 8 900 000 Kč
za nemovitost
Poznámka Doporučená cena. Prodej formou VŘ. Termín pro podání nabídek a složení 500.000,-Kč kauce: do 14.10.2
Adresa Žižkova, Karviná
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 381153
ID zakázky N01023
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 30540
Plocha užitná (m2) 8535
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem prodeje je komerční komplex sestávající z 8 vzájemně propojených budov. Celková užitná plocha budov činí 8.535 m2, celková plocha pozemků 30.540 m2. Tento areál byl postaven v r. 1986 jako základní škola s 22 třídami a příslušným školním zázemím, je tvořen těmito pavilony - 2x učební, 1x vstupní, 3x propojovací, 1x stravovací jídelna a kuchyně a 1x sportovní se dvěma tělocvičnami a posilovnou.
Areál se nachází v lokalitě smíšené bytové a komerční obslužné zástavby s dobrou dopravní dostupností do centra a s kompletní občansko-obchodní infrastrukturou v docházkové vzdálenosti. Pozemky mají možností napojení na elektro, vodovod, kanalizaci, plyn a dálkový parovod.
Dle územního plánu statutárního města Karviná leží areál v území funkčního využití ploch U-O - zóna občanské vybavenosti, č.1 - zařízení školství pro děti a mládež.
Stavebně technický stav budov je dobrý s pravidelnou údržbou.
Součástí komplexu na rozsáhlých travnatých pozemcích je oplocené hřiště s umělým povrchem a sportovní atletický areál s běžeckou dráhou.
Technické specifikace areálu: areál je napojen na přípojku elektro, vodovod, kanalizaci, vytápění a ohřev vody je centrální z výměníku v 1. NP pavilonu stravování, ve všech objektech EZS, na části pozemků jsou zpevněné plochy, parkoviště, telefon.
Podrobnější informace jsou uvedeny v informačním memorandu a ve znaleckém posudku - k dispozici na vyžádání u prodejce. Kancelář Karviná na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist