Prodej , Horní Bečva

Cena Info u RK
za nemovitost
Adresa Horní Bečva
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 301017
ID zakázky 279/3351
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Okraj obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha zastavěná (m2) 931
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Objekt se rozkládá na ploše 11 241 m2 pozemku a zastavěná plocha objektu je 931 m2. Jedná se o velmi uznávaný a návštěvníky oblíbený komplex! Objekt se skládá z hlavní budovy, kde se nachází ubytování s kapacitou 28 lůžek rozdělených do 3 a 4 lůžkových pokojů. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, vybaveny lednicí a barevnou televizí. K dispozici jsou také 4 dřevěné chatky, ve velmi udržovaném stavu, kdy každá nabízí 8 lůžek. Chatky jsou vytápěné. Chata o třech pokojích má vlastní sociální zařízení / WC, sprchový kout /, lednici a barevnou televizi. Součástí střediska se v druhé novější zděné budově nachází bowling se dvěmi dráhami, sauna s vnitřním bazénem, posilovna, stolní tenis, kulečník. V prvním patře budovy je zasedací místnost vhodná pro pořádání seminářů a školení pro cca 68 osob. K dispozici je také víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem, vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal, kopanou. V létě možnost koupání ve venkovním zastřešeném bazénu pro plavce i neplavce nebo v přehradě vzdálené cca 2 km. Objekt je napojen na kopanou studnu a svou vlastní ČOV. Měsíční náklady jsou pouze za elektriku! Parkování je přímo v areálu střediska. V blízkosti areálu se nachází Ski areál Sachovka vzdálená cca 300m, v blízkém okolí je řada běžeckých tratí, cyklostezek a středisek / Bumbálka, Třeštík, Pustevny, Bílá, Radhošť, Mezivodí /.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám sjednáme prohlídku!Prodej zajišťuje vlastník výhradně přes naší kancelář!
The resort is located on area 11241m2 and the object 931m2. It is considered to be well-known and very popular object. It consists of the main building with accomodation capacity of 28 beds divided into three or four- hotel rooms equipped with toilet, bar, fridge, TV set. There are also 4 wooden cottages with 8 beds and own heating. Morever bowling alley, spa,fitness center and social area for the other games to use. On the first floor there are possibiities for arraging the meetings and courses for company purposes. Outside the playing area for basketball, volleyball, tenis, football etc. In summer you can use an outside roofed swimming pool or a nature dam nearby. Very popular ski resort for its cross-country skiing and bike tracks mainly /Bumbálka, Třeštík, Pustevny, Bílá, Radhošť, Mezivodí/. Hotely Horní Bečva na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist