Prodej domu na klíč, 104 m2, Uherský Ostroh

Cena 5 431 200 Kč
za nemovitost
Poznámka Cena včetně novostavby, pozemku a DPH
Adresa Třebízského, Uherský Ostroh
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 407808
Typ Prodej
Kategorie Domy, Na klíč
Pokojů 4 pokoje
Stav objektu Ve výstavbě
Typ Cihlová
Poloha Samostatný
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 87.00 kWh/m2 za rok
Plocha pozemku (m2) 2376
Plocha zastavěná (m2) 132
Plocha užitná (m2) 104
Terasa, Parkování

Makléř

Petr Sedlařík - Certifikovaný realitní makléř s praxí Petr Sedlařík - Certifikovaný realitní makléř s praxí E : sedlarik@home4people.cz M : +420 606 765 159 R : Home 4 People
Kontaktovat makléře

Popis

Zprostředkujeme Vám prodej domu ( projekt ) typu Bungalov Kateřina 4+kk s pozemkem 2 376 m² na posledních, nadstandardních, zasíťovaných pozemků v Uherském Ostrohu. Obytná plocha domu je 104 m². Celková zastavěná plocha je 132 m² ( rozměr domu je 12 x 11 m). Jedná se o zděnou stavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Cena je včetně DPH ( součástí ceny není kuchyňská linka ). Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Za příplatek je možnost vybudovat krb nebo další vnitřní i terénní úpravy nebo venkovní bazén. Pozemky jsou síťovány (IS), veřejný vodovod, kanalizace, distribuční rozvod NN-el. energie a veřejné osvětlení - v realizaci - dokončení je plánováno do konce měsíce srpna 2016. Nabízeny jsou k prodeji pozemky o výměře cca 2 376 m² označeny č.1 až 3 v souladu s územním plánem a zastavovací studií – I. Etapa, viz studie mezi fotkami.
Umístění v klidné obytné zóně, ohraničeno stromovým porostem a místní komunikací, která je dále neprůjezdná a končí v nedalekém lesním porostu u břehu ramene řeky Moravy. Předpoklad dojezdové vzdálenosti na budoucí D55 do 10 km (projektovaná křižovatka D55 v Moravském Písku).
Po realizaci plánované zástavby první Etapy a v souladu se zastavovací studií II. Etapy, může získat majitel pozemku další přístup na pozemek ze zadní části z nové místní komunikace – II. Etapa zástavby. Umožňuje tedy pozemek rozdělit a přeprodat tak část pozemku určeného k výstavbě. Zajímavá investice do budoucna. Vhodné pro zájemce, kteří hledají stavební pozemek pro stavbu rodinného domu nadstandardní plochy, umístěný v klidové části města s dobrou dostupností do Uherského Hradiště (13 km) případně Veselí nad Moravou (5 km). Právní servis, oddělení konkrétní výměry pozemku zájemci, vyhotovení Geometrického plánu jsou obsaženy v prodejní ceně. Doporučuji! Ev. číslo: 18662.

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist