Prodej chaty, 20 m2, Horní Planá

Cena 698 000 CZK
za nemovitost
Adresa Horní Planá
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 437356
ID zakázky 12
Typ Prodej
Kategorie Domy, Chata
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost A - Mimořádně úsporná
Plocha pozemku (m2) 336
Plocha zastavěná (m2) 20
Plocha užitná (m2) 20
Topení Jiné
Sklep

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Jedná se o chatku v obci Horní Planá. Chatka se nachází v okrajové části obce v bezprostřední blízkosti lesa a v nevelké vzdálenosti od Lipenské přehrady (cca. čtvrt hodiny chůze).
Zastavěná plocha chaty je cca. 20 m2. Chatka je podsklepená, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Podzemní podlaží slouží jako sklep k uskladnění ovoce ze zahrady, ve sklepě je rovněž kopaná studna s čerpadlem a rozvodem vody.Odpad je sveden do septiku, napojení na obecní kanalizaci je možné. V prvním nadzemním podlaží je chodba, splachovací WC, koupelna s umyvadlem a obytná kuchyň. Obytné podkroví slouží jako ložnice.Okna obou obytných místností a sklepa jsou situována na jih.
Chata je zděná, založená na betonových izolovaných pásech, stropy jsou betonové, rovné. Krov je dřevěný, vázaný s krytinou z osinkocementových šablon. Klempířské konstrukce jsou úplné s natřeného pozinkovaného plechu. Do chaty je zavedena elektřina a to jak 220 V tak 380 V, v objektu je kopaná studna s rozvodem vody, rozvody jsou plastové, Vytápění je lokální na tuhá paliva s možností elektrických přímotopů. Chata je ve velmi dobrém, udržovaném stavu bez nutnosti následných stavebnětechnických zásahů.Chatu je možné podle současným právních norem rozšířit.
U chaty je dřevěná kolna sloužící k uskladnění nářadí a zahradního náčiní. K chatě dále náleží pozemek 336m2 , který je v osobním vlastnictví. Chaty Horní Planá na prodej

Mapa

TOPlist