Prodej chaty, 16 m2, Dlouhá Ves

594 900 CZK za nemovitost , včetně provize
Spočítat hypotéku
Adresa Dlouhá Ves
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 455019
ID zakázky 31/1480
Typ Prodej
Kategorie Domy, Chata
Stav objektu Dobrý
Typ Dřevěná
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 1341
Plocha zastavěná (m2) 16
Plocha užitná (m2) 16
Plocha zahrada (m2) 1341
Topení Jiné

Popis

Na prodej udržovaná, slunná, oplocená zahrada s výhledem na Nuzerov. Na zahradě se nachází dřevěná chatka a ovocné plodící stromy. Zahrada je situovaná na okraji obce, při příjezdu ze Sušice, přístup po zpevněné cestě.
Chatka je postavená na zděných patkách o jedné místnosti (3 x 4 m) se zastřešenou verandou (2 x 4 m). Součástí chatky je kolna na nářadí a menší půda. Vstup na zahradu je přes přístřešek, který slouží jako parkování pro auto. Na zahradě je suché WC, voda neřešena (možnost vybudovat vl. studnu), el. možnost napojení cca 12 m.
DLOUHÁ VES šumavská obec na březích zlatonosné řeky Otavy. Osídlení údolí v prostoru Dlouhé Vsi je zmiňováno již v jedenáctém století. Vznik obce samotné je datován rokem 1290. Od 18. století centrum zpracování dřeva na horní Otavě. Řeka sloužila k dopravě dřeva z centrální Šumavy. Kdo projíždí Dlouhou Vsí poprvé je udiven dlouhou řadou stejných domků u silnice na Kašperské Hory, vybudovaných jako kolonie pro dělníky pro tehdejší dřevařskou výrobu. I v současné době je hlavním výrobním programem zdejších podniků zpracování dřeva, kromě toho je možno práci najít také v zemědělství.
Dlouhá Ves, Nové Městečko a Annín jsou tradiční turistické zastávky při cestě do centrálních částí Šumavy. Turisté mohou využít ubytování jak v kempech při řece Otavě, tak v penzionech nebo v soukromí.
Dlouhá Ves není jen historie nebo turistický ruch. V obci aktivně působí tělovýchovná jednota s fotbalem nejen pro dospělé, ale i pro žáky. Velmi aktivními spolky jsou také hasiči a myslivci . Jedním z center společenského života v obci je škola. Pořádá akce, na kterých je možno se setkat s velmi zajímavými lidmi. Chaty Dlouhá Ves na prodej

Makléř

Bedřiška Zajacová Reality Otava s.r.o.
Kontaktovat makléře
E-mail:
info@reality-otava.cz
Telefon:
+420 378 608 377
Mobil:
+420 604 866 118

Mapa

TOPlist