Prodej bytu 3+1, 76 m2, Brno

Cena 3 500 000 Kč
za nemovitost
Poznámka neplatíte provizi
Adresa Pěkná, Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 460843
ID zakázky 116313
Typ Prodej
Kategorie Byty, 3+1
Podlaží 130
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Panelová
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 66.00 kWh/m2 za rok
Plocha užitná (m2) 76
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Brno Chrlice. Kompletní přestavba byt. domu s byty 3+1, 4+1, 3+kk a 5+kk v klidné koncové části ul. Pěkná s dobrým parkováním u domu. Byty 3+1 jsou o výměře 72,3 m2 + balkon 2,06 m2 a sklep 1,95 m2.
Obsahem vybavení bytu 3+1 jsou plastová okna a balkonové dveře v provedení trojskel s výbornou izolační i zvukovou vlastností. Vstupní bytové dveře s povrchovou úpravou antracit. Interiérové dveře s dekorem světlého dřeva, budou do pokoje a ložnice prosklené mléčným sklem, do ostatních místností pak v plném provedení. Podlahy na chodbě, wc a v koupelně jsou tvořeny keramickou dlažbou. V pokojích a kuchyni je plovoucí laminátová podlaha s dekorem světlého dřeva. Výmalba stěn je v bílém provedení se štukovou omítkou. Kuchyňská linka včetně odsávací digestoře a spotřebičů. Koupelna s možností umístění pračky, bude obsahovat vanu, umyvadlo a otopný žebřík, wc je samostatně, včetně umístěného umývátka.
Výměry jednotlivých místností: předsíň 8,13 m2, pokoj 12,06, pokoj 16,21 m2, obývací pokoj 20,64 m2, kuchyně 9,81 m2, koupelna 3,64 m2, WC 1,77 m2, balkon 2,06 m2, sklep 1,95 m2.
Okna z kuchyně a obývacího pokoje jsou orientována k východní straně, ložnice i pokoj s balkonem pak na stranu západní.
Původně panelový, bytový dům prochází kompletní přestavbou objektu, včetně provedení střešní nadstavby, zateplení pláště budovy, výměny všech balkonů, oken i dveří, včetně výměny veškerých vnitřních rozvodů elektřiny, vody, odpadů a připojení k inženýrským sítím. V rámci této generální rekonstrukce budou oba schodišťové prostory vybaveny osobními výtahy, které obslouží všech šest nadzemních podlaží, včetně prostor v přízemí. Plynová kotelna, která je součástí domu bude osazena novou technologií zajišťující ústřední vytápění celého objektu.
Venkovní úpravy domu a pozemku, včetně oprav chodníku a přilehlého parkoviště, pak zakončí celkový projekt, jehož výsledkem je poskytnout uživatelům veškerý komfort moderního bydlení v atraktivní, klidné lokalitě městské části Chrlic.
Blízkost městské hromadné dopravy, včetně vlakového spojení a především nedaleké napojení komunikací sjezdem na dálnici D2 u obchodního centra Olympia, pak znamená rychlou dopravní dostupnost k velkému městskému okruhu i do centra Brna.
Dokončení přestavby domu v rozsahu osmi bytů 3+1 a osmi bytů 4+1 umístěných v 1.NP až 4.NP je plánováno na podzim 2016. Koncem letošního roku pak budou dokončeny i dva byty 3+kk s terasou a balkonem v 5.NP a dvě nadstandardní mezonetová studia 5+kk s balkonem a terasou v 5.NP a 6.NP. Projekt počítá i s umístěním celkem čtyř nebytových prostor v přízemí budovy s využitím pro obchodní kanceláře, nebo jako drobná provozovna služeb.
Neváhejte již nyní registrovat Váš požadavek na předběžnou rezervaci některé bytové či nebytové jednotky. Byty 3+1 Brno-Chrlice na prodej

Mapa

TOPlist