Prodej bytového domu s komerčním objektem VÝHODNÁ INVESTICE

Cena 65 000 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Adresa
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exklusivně nabízíme nemovitost - bytový dům o deseti obytných nadzemních podlažích s přilehlou druhou budovou o dvou podlažích. Objekt se nachází v centru malebného českého města. Nádherný výhled výborná dostupnost a stav nemovitosti činí tento bytový dům velmi zajímavý z hlediska komerčního. Bytová část 2. – 10. podlaží je plně obsazen nájemníky /33 bytů/. Přízemí 1. NP je řešena pro komerční účely, plocha asi 1 200 m2 a je pronajata.
Suterén - -1PP asi 1 200 m2 je možné využít jako garáže, nebo i jinak (dříve pronajato za 1,2mil. ročně). Okolí budovy je ostatní plochou, část je parkoviště se závorou vše je v majetku vlastníka. Místo a další informace uvedeme po složení kauce.

Pro jednání je stanovena vratná kauce 50 000 Kč.
Byty 3+1 Nové Zámky na prodej Byty 1+1 Žiar nad Hronom na prodej Byty Garsoniera Žiar nad Hronom na prodej Ostatní komerční objekt Trnava na prodej Zemědělská usedlost Ružomberok na prodej Pozemek, bydlení Prievidza na prodej Pozemek, bydlení Nové Mesto nad Váhom na prodej Ostatní komerční objekt Příbram na prodej Pozemek, bydlení Myjava na prodej Pozemek, komerční Příbram na prodej Rodinný dům Příbram na prodej Garáž Prievidza na prodej Byty 1+kk Žiar nad Hronom na pronájem Činžovní dům Praha na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

TOPlist