Prodej komerčního pozemku, 76000 m2, Semněvice

Cena 1 750 000 Kč
za nemovitost
Adresa Semněvice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 182648
ID zakázky N00013
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Samota
Plocha pozemku (m2) 76000
Doprava Silnice
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Bývalý lom na těžbu štěku/ pro milovníky přírody. Na prodej se nabízí bývalý lom na výrobu štěrku v obci Semněvice / Pocinovice ( vzdálené 8 km od Horšovského Týna)o celkové rozloze cca 7,6 ha. Pozemek je velmi dobře přístupný. Masivně impozantní skalní stěny rámují centrální část areálu a v případě provozování chovu hospodářských nebo divokých zvířat tvoří přirozené oplocení.
Pozemek je do velké míry zpevněn, dobře pojízdný, částečně zarostlý stromy a keři. Dvě v místě se nacházející malé mělké tůňky jsou v důsledku výskytu čolka chráněné. Další zvláštností přestavuje větší jezírko, které zvyšuje přírodní atmosféru komplexu. Lom je registrován jako významný krajinný prvek. K zásahu do objektu lomu musí předcházet závazné stanovisko příslušného místního správního orgánu pro životní prostředí.
Pozemek byl využíván k těžbě kamene na štěrk do té doby, než byla těžba pomocí odstřelování z důvodu v blízkosti se nacházejícího vedení zemního plynu zakázána.
Přírodní areál se velmi hodí jako romantická obora pro divokou zvěř, která dodává svým přirozeným oplocením v podobě strmých skalních stěn obzvlášť zajímavý zážitek.
Zároveň je to ale oáza klidu ve svobodné a otevřené přírodě. Pozemek představuje obrovský relaxační faktor, který bude rozmazlovat milovníky přírody o víkendech nebo po celý rok. Samozřejmě je ale také možné, aby budoucí majitel nechal tento přírodní klenot tak, jak je a vyčkal dalšího vývoje s tím, že pozemek zatím bude přirozeným místem výskytu živočichů a planě rostoucích rostlin, jednoduše pro zachování přírodního dědictví pro budoucí generaci.
Celkově existuje mnoho vhodných a smysluplných možností, jak využít tento pozemek mimořádné vzácnosti - a i pro Vás je to jedna z možností: Takže chopte se ji - zavolejte nám! Pozemky pro komerční výstavbu Semněvice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist