Pozemeky - Šemnice a Beraní Dvůr (stavební), Karlovy Vary

Cena 68 Kč
za m2 , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Beraní dvůr i Šemnice- stejná cena
Adresa Šemnice, Šemnice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 96882
ID zakázky 554538
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Louky
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku (m2) 78601
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

1). Nabízíme zprostředkování prodeje rozsáhlého, mírně svažitého, slunného pozemku na kraji Doupovských vrchů, nad řekou Ohří u obce Šemnice (nadmořská výška 560 m), pouhých 9,5 km od Karlových Varů a s krásným výhledem do údolí řeky. Jedná se o pozemek (trvalý travní porost a ostatní plocha) o výměře 78 600 m2. Z inženýrských sítí jsou k dispozici elektřina a telefonní kabel. Po hranici pozemku vede asfaltová komunikace. Využití najde nejspíš v zemědělství (např. statek, farma), ale i v turistice (rekreační zařízení) nebo i v individuální výstavbě.
2). Druhý pozemek je opodál, také nad řekou Ohří u obce Beraní Dvůr (nadmořská výška cca 580 m), pouhých 10 km od Karlových Varů a s krásným výhledem do údolí řeky. Jedná se o pozemek ( orná půda a ostatní plocha) o výměře 39 930 m2. Po hranici pozemku vede asfaltová komunikace. Na tomto pozemku lze, dle územního plánu stavět (penzion, farma rodinný dům, apod.)
- Blízké okolí skýtá nepřeberné možnosti rekreace např. turistika, vodní sporty a rybaření, v okolí vedou cyklostezky. Uvedená cena zahrnuje veškeré poplatky a služby realitní i advokátní kanceláře. Další informace o těchto pozemcích podáme zájemcům v naší kanceláři . Louky Šemnice na prodej

Mapa

TOPlist