Pozemek vhodný i pro Rd ve Svinné i Č. Třebové

Cena 200 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 200 000,- až 225 000,-
Adresa Česká Třebová
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 152040
ID zakázky A002978
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Topení Jiné
<a href="http://www.eurobydleni.cz/pozemky/stavebni-pozemek-bydleni/usti-nad-orlici/ceska-trebova/prodej/&amp;lokality_bid=2-580031"><strong>Pozemky pro bydlení Èeská Tøebová na prodej</strong></a>

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Tento pozemek je na pokraji obce Svinná u České Třebové. Obec je lehce přístupná autem i autobusem a spadá pod Českou Třebovou. Zastávka autobusu je cca 50m. V okolí jsou pole, louky i les. Jedná se o klidné prostředí. V okolí jsou domy. Některé ze staré zástavby, jiné z doby před 30 lety a na vedlejších parcelách vyrostly již zcela nové rodinné domky.
Pozemek je svažitý a zatravněný. Přes část pozemku vede v horní části elektrické napětí, ale je zde dostatek místa pro stavbu rodinného domu nebo jiné stavby. Na pozemek je vstup či vjezd z místní silnice, která vede v dolní i horní části po okraji. V nad pozemkem stojí dva nové rodinné domy, takže odtud je možné napojení na vodovodní i elektrickou síť.
V blízkosti je obec Zhoř (po silnici 3 km, pěšky 1 km), Česká Třebová 5 km, Litomyšl 7 km. Zde je samozřejmě již veškerá občanská vybavenost - školy, zaměstnání, obchodní centra, lékaři i nemocnice.
V okolí je možnost sportovního i společenského vyžití. Počínaje nejbližším okolím s lesy na procházky a v létě se sběrem hub, přes městské památky v Litomyšli či České Třebové a sportovní i kulturní akce tamtéž (Smetanova Litomyšl, Jabkancová pouť). Na větší vzdálenost také Orlické hory (35 km) a Českomoravská vrchovina (25 km).
V případě zájmu by bylo možné přikoupit vedle navazující pozemek který je majetkem Vodárenské společnosti. Pozemky pro bydlení Česká Třebová na prodej

Mapa

TOPlist