Pozemek vhodný i pro Rd ve Svinné i Č. Třebové

Cena 200 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 200 000,- až 225 000,-
Adresa Česká Třebová
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 152040
ID zakázky A002978
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Tento pozemek je na pokraji obce Svinná u České Třebové. Obec je lehce přístupná autem i autobusem a spadá pod Českou Třebovou. Zastávka autobusu je cca 50m. V okolí jsou pole, louky i les. Jedná se o klidné prostředí. V okolí jsou domy. Některé ze staré zástavby, jiné z doby před 30 lety a na vedlejších parcelách vyrostly již zcela nové rodinné domky.
Pozemek je svažitý a zatravněný. Přes část pozemku vede v horní části elektrické napětí, ale je zde dostatek místa pro stavbu rodinného domu nebo jiné stavby. Na pozemek je vstup či vjezd z místní silnice, která vede v dolní i horní části po okraji. V nad pozemkem stojí dva nové rodinné domy, takže odtud je možné napojení na vodovodní i elektrickou síť.
V blízkosti je obec Zhoř (po silnici 3 km, pěšky 1 km), Česká Třebová 5 km, Litomyšl 7 km. Zde je samozřejmě již veškerá občanská vybavenost - školy, zaměstnání, obchodní centra, lékaři i nemocnice.
V okolí je možnost sportovního i společenského vyžití. Počínaje nejbližším okolím s lesy na procházky a v létě se sběrem hub, přes městské památky v Litomyšli či České Třebové a sportovní i kulturní akce tamtéž (Smetanova Litomyšl, Jabkancová pouť). Na větší vzdálenost také Orlické hory (35 km) a Českomoravská vrchovina (25 km).
V případě zájmu by bylo možné přikoupit vedle navazující pozemek který je majetkem Vodárenské společnosti. Pozemky pro bydlení Česká Třebová na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist