Prodej rodinného domu, 100 m2, Voleč

Cena 2 700 000 Kč
za nemovitost , včetně DPH , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Adresa Voleč
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 133136
ID zakázky 436/3056
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Novostavba
Typ Dřevěná
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost A - Mimořádně úsporná
Podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Plocha pozemku (m2) 1204
Plocha zastavěná (m2) 66
Plocha užitná (m2) 100
Plocha zahrada (m2) 1138
Topení Jiné
Nízkoenergetický

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme Vám pozemek o celkové ploše 1204 m2 jehož součástí je typový, nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům o velikosti bytové jednotky 5+kk, s atributem tzv. rostoucího domu. V případě, že by vám stávající stav s postupem času nestačil, je možné využít vlastnosti domu a přistavět další místnost.
Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaném. Dům je navržen v duchu tradiční architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.
Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 32,96 m2, jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků. Na fotografiích vidíte pozemek a vizualizaci navrženého domu na klíč. Cena zahrnuje pozemek s vlastní studnou, projekt, stavební povolení, základovou desku, napojení na inženýrské sítě, kolaudaci a právní servis. Výstavba domu trvá cca 3-4 měsíce u dřevostavby. Po dohodě si můžete s naším projektovým manažerem domluvit jiný stavební materiál a zařizovací předměty domu na klíč, nebo variantu pasivního domu. Součástí ceny je i zajištění výhodného financování. Rodinné domy Voleč na prodej

Mapa

TOPlist