Nabízíme stavební pozemek pro RD, obec Kozly okr. Česká Lípa

Cena 280 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 280 000,- až 342 000,-
Adresa Kozly
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 138194
ID zakázky A014087
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Vesnička Kozly leží na území okresu Česká Lípa a náleží pod Liberecký kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Česká Lípa. Obec Kozly se rozkládá asi čtyřy kilometry od České Lípy. Na území této malé vesničky má hlášený trvalý pobyt kolem 130 obyvatel. Průměr věkové kategorie je 35 let.

Veškerá občanská vybavenost je v dosahu 4 km v České Lípě.

Nabízíme pozemek pro stavbu rodinného domku o celkové velikosti včetně příjezdové cesty 1405 m2, pozemek má vlastní příjezdovou cestu, je svažitý a je orientovaný na jižní světovou stranu. Pozemek je částečně oplocený. Na pozemku se nachází stavební buňka, kterou je možné odkoupit do osobního vlastnictví za cenu 7 tisíc korun. V červnu 2010 bude již schválen nový územní plán, který řeší tuto lokalitu pro výstavbu rodinných domků a dále je schválen zastupitelstvem projekt a výstavba nového vodovodu.

Pozemek je velice pěkný, možnost vytvoření kaskádového stylu zahrady. Vhodné pro stavbu domku do svahu. Velice klidná část obce, pozemek sousedí s loukou, kde je volné prostranství, lesy, zeleň, travnatý porost. Pěkné místo pro procházky. Pozemky pro bydlení Kozly na prodej

Mapa

TOPlist