Pronájem kanceláře, 1024 m2, Praha

Cena 350 Kč
za m2/měsíc , + provize RK
Poznámka +DPH + služby, + provize
Adresa Koněvova, Praha
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 177769
ID zakázky IET02604
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Umístění Řušná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 1024
Topení Jiné
Garáž

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme pronájem rozlehlých kancelářských, či obchodních prostor ve 4.patře OC na Praze 3, Žižkov. Dříve sloužilo jako cizinecká policie. Nabízené prostory jsou plně klimatizované (4 trubkové fancoily), jsou vybaveny vzduchotechnikou (4.NP kompletně rozvedena; 5.NP přivedena) s nepřetržitou výměnou vzduchu, dále jsou vybaveny kompletním protipožárním systémem monitorovaným počítačem 24 hod. denně včetně sprinklerů, každé patro má 4 výtahy, prostory jsou napojeny na náhradní zdroj el. energie, po výpadku el. energie funkční min. 8 hod.S plně dokončenými toaletami, kuchyňkami, místnostmi pro úklid. Okna na jižní a západní straně vybaveny žaluziemi. V prostorách se nacházejí parapetní žlaby, ve kterých je možno vést všechny požadované silnoproudé a slaboproudé rozvody. V komunikačních jádrech se nacházejí spojovací šachty, prostřednictvím kterých je možno propojit jakékoli komunikační a jiné systémy s dalšími podlažími. Ochrana objektu je zajištěna nepřetržitě strážní službou. Přilehlé komunikace objektu jsou monitorovány kamerovým systémem 24 hodin denně.Přístup do administrativních prostor zajištěn dvěma samostatnými vchody Koněvova a Lukášova. Administrativní část objektu, ve které se nacházejí kanceláře CP ČR, jsou zcela odděleny od zbývající části objektu a mají dva samostatné vchody a 4 výtahy s celkovou kapacitou 30 osob. Možno rovněž v podzemních patrech pronajmout prostory pro archiv (dostupné výtahem přímo z administrativních prostor).
Možnost pronájmu také i celého 5.NP o rozloze 1022 m2. Prostory je možno propojit i rozdělit. Administrativní část je umístěna v samostatném křídle budovy, které je konstrukčně odděleno od zbývající části budovy.V objektu se nachází Supermarket BILLA, kavárna, rychlé občerstvení a restaurace, lékárna, květinářství, trafika včetně prodeje kolků,foto studio, copy centrum.
Uprostřed atriového objektu je situováno zelené atrium. Výhled z kanceláří je do tohoto atria a do zeleně Vítkova.
Výborná dopravní obslužnost 284 parkovacích míst přímo v objektu s celodenním provozem příjezd z komunikace Koněvova, 2 zastávky autobusu cca 2 minuty od objektu, zastávka tramvaje cca 7 minut od objektu (Olšanské náměstí). Kanceláře Praha 3-Žižkov k pronájmu

Mapa

TOPlist