Prodej pozemku pro pole, 55705 m2, Trutnov

Cena Info u RK
za m2 , k jednání
Poznámka k jednání
Adresa Oblanovská, Trutnov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 168796
ID zakázky 5167/2308
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 55705
Doprava Autobus, Silnice
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exkluzivně nabízíme zajímavou investiční příležitost. Slunný ucelený pozemek o rozloze 55.705m2 v Oblanově u Trutnova je mírně svažitý na JV. Nyní je veden jako orná půda. S časovým výhledem cca 10ti let by se mohl stát stavebním, vše bude záviset jak rychle bude pokračovat zastavitelnost v obci Oblanov.

Oblanov je bývalá samostatná ves, nyní část okresního města. Nachází se asi 4km na západ od městského centra Trutnova. V posledních letech se stává oblíbeným místem k bydlení kvůli klidnému a nerušenému prostředí s úchvatným panoramatem Krkonoš.

Postupně dochází k rozšiřování výstavby směrem k prodávanému pozemku. Stavební pozemky jsou nyní vzdáleny pouhých 200m jižně k Dolcům a 500m k Oblanovu. Obrovskou výhodou je asfaltová cesta, která ohraničuje celý pozemek po východní a jižní části. Po této komunikaci se dostanete do rekreačního areálu Dolce, který je situován mezi lesy a kaskády rybníků, čímž tvoří ideální prostředí pro milovníky klidu, rybáře, houbaře, turisty, cyklisty a vyznavače vodních radovánek (přírodní koupaliště). Možné je využít tenisové kurty, zahrát si volejbal, nohejbal, stolní tenis, petangue, půjčit si koloběžku nebo kolo. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště.

Pozemek je vhodný jako dlouhodobější investice. Pokud by jste chtěli využít HÚ rádi Vám pomůžeme. Pro nezávazné informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Zemědělská půda Trutnov na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist