Chata, Osiky, podíl 1/2

Cena 334 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Osiky
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 202647
ID zakázky 31091
Typ Prodej
Kategorie Domy, Chata
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 473
Plocha užitná (m2) 98
Topení Jiné
Sklep

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Ideál.spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 k: pozemku parc.č. St. 88, o výměře 46 m2 zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je rod. rekr. č.e.7, část obce Osiky, na pozemku parc.č. St. 88, pozemku parc.č.74/13, o výměře 427 m2 ostatní plocha, vše zapsáno na listu vlastnictví č. 135, pro obec Osiky, katastrální území Osiky, okr. Brno-venkov.

Příslušenství nemovité věci, které se exekuce týká: podíl na venkovních úpravách přípojkách IS, jímce, trvalých porostech, oplocení s vrátky.
Jedná se o samostatně stojící objekt rekreační chaty zhruba obdélníkového půdorysu s jedním podlažím částečně zapuštěným do okolního terénu, krytý sedlovou střechou s obytným podkrovím.
Nemovitost se nachází v okrajové části zastavěného území obce Osiky. Dispozice je 3+KK/2B. V I. NP se nachází odpočívárna s chodbou a schodištěm, kotelna s uhelnou, sklep, sprcha, sauna. Ve 2.NP je zádveří, předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíž, umývárna, WC, balkon. V podkroví je schodiště, pokoj, ložnice, WC, balkon. Celková upravená podlahová plocha činí 98m2. Vytápění je ÚT s kotlem na tuhá paliva. Odkanalizování je svedeno do jímky na pozemku vlastníka. Přístup k pozemku je po zpevněné komunikaci a cca 200m před nemovitostí je nezpevněná cesta. Chata Brno-venkov na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist