Bytový dům - 5 bytových jednotek a komerční prostory, Olomouc - Nová Ulice

Cena 3 800 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Olomouc
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 202656
ID zakázky 31064
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 319
Plocha užitná (m2) 319
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem dražby je bytový dům č.p. 432, ulice Karolíny Světlé č.o. 14, s pozemkem parcelní číslo St. 528 - zastavěná plocha a nádvoří, katastrální území Nová Ulice, obec Olomouc.

Budova je převážně třípodlažní a v menší části i čtyřpodlažní, s částečným podsklepením a je bez podkroví v sedlové střeše. V domě se nachází celkem 5 bytových jednotek a dále nebytové prostory charakteru obchod (bar-pivnice) a dílna s příslušenstvím. Plochy připadající na bydlení tvoří více než polovinu všech ploch. Jedná se tedy o bytový dům netypový s byty a s nebytovými prostory.
V Katastru nemovitostí je nemovitost mylně vedena jako rodinný dům.

Dům č.p. 432 se nachází na jedné z vedlejších ulic v blízkosti centrální části města Olomouce, situován je na parcele číslo St. 528. Budova je využívána převážně jako bytový dům netypový (2.NP, 3.NP a 4.NP) a z menší části je využívána pro nebytové účely (1.NP a 1.PP). Jedná se o budovu převážně třípodlažní, v menší části pak čtyřpodlažní, která je s částečným podsklepením a je bez podkroví v sedlové střeše. V 1.PP jsou umístěny sklepní prostory náležející k bytům a sklepní prostory náležející k nebytovým prostorům. V 1.NP jsou umístěny nebytové prostory (bar-pivnice s příslušenstvím a další nebytové prostory) a prostory komunikační, t.j. hlavní a vedlejší vstup, vstupní chodba a schodiště s podestami. Nebytové prostory baru-pivnice nejsou doposud pravomocně zkolaudovány k těmto účelům. V dalších nadzemních podlažích je umístěno celkem pět bytů s příslušenstvím. Ve 2.NP jsou umístěny jednopokojový byt a čtyřpokojový byt. Ve 3.NP jsou dva dvoupokojové byty a ve 4.NP je jeden dvoupokojový byt. Do domu se vchází hlavními vstupy z uliční strany a vedlejšími vstupy ze zadní, dvorní strany domu. Rodinný dům Olomouc na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist